“Reto Bazārs” ir labdarības veikali, kuros Jūs variet atrast dažādas preces, tādas kā mēbeles, interjera priekšmeti, trauki, sadzīves tehnika, apģērbi, apavi, antikvariāta priekšmeti. Veikala sortiments pastāvīgi tiek atjaunots. Visas piedāvātās preces periodiski mūsu attīstībai ziedo dažādas organizācijas un privātas personas. Daudzi no šiem priekšmetiem tiek atjaunoti un restaurēti mūsu darbnīcās.
“Reto Bazārs” ir daļa no bezmaksas rehabilitācijas programmas no narkotikām un alkohola atkarīgiem cilvēkiem, kuru īsteno biedrība “Reto Cerība” ar mērķi palīdzēt cilvēkiem ar dažādām atkarībām atgriezties pilnvērtīgā dzīvē un būt noderīgiem sabiedrībai.
Tādēļ, ar prieku pieņemsim no Jums to, kas Jums nav nepieciešams. Jebkuras lietas – apģērbu, apavus, sadzīves tehniku, mēbeles, traukus – visu to, kas Jums vairāk nav vajadzīgs, bet mums var noderēt. Pēc Jūsu telefona zvana mums ir iespēja atbraukt un aizvest nevajadzīgās lietas. Tāpat arī, Jūs paši variet mums tās atvest. Iepriekš vienojoties, mēs esam gatavi Jums palīdzēt iekraut/ izkraut un utilizēt vecas, nevajadzīgas lietas.
VISI GŪTIE IEŅĒMUMI TIEK IZMANTOTI TIKAI UN VIENĪGI MŪSU REHABILITĀCIJAS CENTRA UZTURĒŠANAI UN ATTĪSTĪBAI, LAI MUMS BŪTU IESPĒJA TURPINĀT UZŅEMT CILVĒKUS, KURI VĒRŠAS PIE MUMS PĒC PALĪDZĪBAS, BEZ MAKSAS.

Smaidu iela 11,  Dreiliņi, 27478292

«Stari», Ropazi Ropazu Novads, 27603164